Sprawdź nasze Opinie
Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.
Super
:)
Jak zawsze - pysznie i szybko
Polecam
Rewelacyjny
Wszystko pyszne jak zawsze
Mam wrażenie że ze względu na duży ruch pizza robiona na szybko. Ma to jednak przełożenie na jakość.
Wszystko ok
w pizzy zabrakło chiptole i pieprzu cayenne, otrzymałem pizzę z samym salami i jalapeno
Szybko łatwo i smacznie.
Super
Jak zawsze wszystko idealnie, na czas i przepysznie!
Jak zawsze przepyszna pizza, a co najważniejsze gorąca!
Dostarczone punktualnie na umówioną godzinę.
pyszna,polecam
Najlepsza!
Pysznie i na czas. Polecam😊
Bbbb
Niezwykle szybka dostawa, najlepsza pizza w Kato!
Planowa dostawa. Przemiły Pan kurier. Pizza rewelacyjna. Polecam serdecznie
.
Polecam
Jak zawsze brak uwag,pizza obłedna za każdym razem:)))
Dziwne że program lojalnościowy nie jest skierowany również do klientów którzy sie samoobsługują zamawiajac przez stronę internetową. Z biznesowego punktu widzenia jest to klient tańszy w obsłudze niż klient dzwoniący który angażuje pracownika.
Jak zawsze 10/10 🙂
Smacznie i szybko
Super polecam wszystkim pozdrawiam
Jak zawsze gorące! Na czas! Pyszne!
Szybko i smacznie
Brak
Super
Miła obsługa klienta polecam
Super polecam
Top!!Jak Zawsze!!
Jak zawsze szybko i smacznie.
Pysznie...Polecam!
Polecam
Rewelacja! Pizza gorąca! To ważne! I jak zwykle nie zawiedliśmy się pyszna!
Polecam 😁
Wszystko poszło sprawnie, godzina dostarczenia dokładnie zgodnie z prośbą 21.37
Jak zawsze pyszna pizza
Pyszna pizza
Smacznie jak zawsze
Miła obsługa, pyszne makarony i pizza. Polecam
Bez zmian 10 na 10!!
Szybko i smscznie
🍕👍
Szybka dostawa, smaczna pizza
Przepyszna pizza, dostarczona GORĄCA i o czasie! Polecam!
Pyszne jedzenie, szybka dostawa, uprzejmi dostawcy
Dziękujemy!
Najlepsza pizza ever
Szybka dostawa i bardzo smakowało!
Smacznie i szybciutko
Jak Zwykle Top!!!!
Super pizza)szybka dostawa ‚
Pizza na czas,smaczna
Wszystko dobrze!!!
pyszne jak zwykle;
Wszystko ok
Wszystko idealne, pizza ciepła i przepyszna, dostarczona o czasie. Polecam!
Pyszna pizza jak zawsze ciepła i szybka dostawa yea!!! Tak trzymać 🤞