O nas

Pizzeria TriColore zaprasza :)

Działamy na lokalnym rynku od ponad 10 lat. Początki były trudne, ale przez lata udało nam się zdobyć uznanie wielu Klientów :)
Co nas wyróżnia?
Przede wszystkim stawiamy na jakość - przygotowujemy pizzę i dania według własnych niezmiennych receptur, nasz ser to zawsze prawdziwa, apetycznie ciągnąca się mozarella /a nie wyrób seropodobny/, unikamy też gotowych wysokoprzetworzonych składników - większość przygotowujemy samodzielnie :)
Ma być smacznie ... i zdrowiej ;)
Staramy się być zawsze na czas i dostarczać Państwu ciepłą pyszną pizzę - prosto z pieca jedzie bezpośrednio pod wskazany adres, nie praktykujemy rozwozu kilku zamówień jednocześnie ... Dlatego też, szczególnie przy dużym obłożeniu lokalu, podany przez nas szacowany czas dostawy może być dłuższy ... ale cierpliwość popłaca! :) Dostajecie Państwo ciepłe dania prosto z kuchni, a nie jako jeden z ostatnich adresów na trasie dostawcy! Dostarczamy zamówienia tylko samochodami, więc czas dostawy jest uzależniony od warunków atmosferycznych i tych panujących na drogach ... prosimy o wyrozumiałość :)
Rozwijamy się dla Państwa, jesteśmy otwarci na sugetie i uwagi naszych Klientów.
Zapraszamy serdecznie do naszego lokalu, gdzie w spokojnej i swobodnej atmosferze, możecie Państwo zjeść pyszną pizzę i miło spędzić czas z rodziną lub przyjaciółmi :)